Možnosti

Vyrůstal jsem na kraji Jizerských hor nedaleko Jablonce nad Nisou a Lucie prožila své mládí kousíček odtud v krkonošském Jablonci nad Jizerou. Kdo jiný než my víme kde, co, jak a proč 🙂


 

Tisíc a jedna možnost výletů…

Na apartmánech máte k dispozici velké množství informačních letáků, ze kterých můžete načerpat inspiraci, kam vyrazit na výlety včetně informací o různých akcích a slevách.

 

Připravíme program…

Rádi vám po dohodě připravíme program na pár dní či celý týden podle Vašich představ více či méně aktivní či pasivní dovolené a Vašich možnosti dopravy na kole či autem nebo jen pěší túry. Vše podle vašich fyzických možností.

 

Naučíme Vás lyžovat…

Jsme lektory i instruktory snowboardingu a spolupracujeme s partnerskou lyžařskou školou celého areálu v Rokytnici nad Jizerou, kde Vám rádi zajistíme kvalitní výuku snowboardingu i lyžování. Pokud to bude v našich silách po tom všem házení sněhu a opečovávání apartmánů, tak si tu výuku dáme s Vámi my.

 

Naučíme Vás jistit a lézt…

Máme licence instruktora indoor lezení od MŠMT, tak pokud to bude Vaším přáním, odvezeme si Vás do Lezecké areny Makak v Jablonci nad Nisou, kde vás rádi naučíme základy jištění a lezení nebo vám pomůžeme překonat strach na obtížnějších cestách, abyste zakusili zase další level.

 

Fireshow a žonglování…

Jsme nadšenými žongléry, tak pokud byste chtěli mít při pronájmu celého “Kořenova” ohňovou či leaserovou fireshow pro Vaše přátele či kolegy z práce, pojďme se domluvit, jaké jsou Vaše a naše možnosti. Další možností je i žonglovací workshop nebo teambuilding.